Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Port ID:12589 UN Locator:PLGDY
Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Już od ponad 30 lat, co dwa lata, na początku września odbywają się w Gdańsku największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, jakim są Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO.   

 Każda edycja BALTEXPO, organizowana jest z dużym poparciem i pod patronatem odpowiedzialnych za ten sektor gospodarki organów administracji rządowej, samorządów i organizacji branżowych.

Tematyka Targów obejmuje przemysł, okrętowy, offshore, infrastrukturę portów i przemysłu morskiego, logistykę w transporcie morskim, żeglugę morską i przybrzeżną, żeglugę śródlądową i gospodarkę wodną, bezpieczeństwo i ochronę portów i żeglugi, ochronę środowiska , edukację i media.

Targom towarzyszy bogaty program konferencji poświęconych tej tematyce.

Najbliższa edycja BALTEXPO odbędzie się w dniach 09-11 września 2019 i już po raz kolejny uczestniczyć w nich będzie Zarząd Morskiego Portu Gdynia.

Spółka zaakcentuje swoją obecność zarówno poprzez przygotowanie stoiska targowego, na którym do dyspozycji gości odwiedzających targi będzie wykwalifikowana załoga działu marketingu. Ponadto przedstawiciele Spółki będą prezentować osiągnięcia Portu Gdynia w panelach specjalistycznych Konferencji, towarzyszącej targom.

Prezes Zarządu Adam Meller będzie pełnił rolę eksperta w tzw. Debacie Otwarcia Targów odbywającej się w pierwszym dniu targów:

- „Przemysł stoczniowy i porty: jaka rola dla Państwa”.

W drugim dniu targów w Panelu poświęconym „ Inwestycjom w infrastrukturę i nowe technologie „ udział weźmie Wiceprezes Zarządu Grzegorz Dyrmo.

Zapraszamy na stoisko Portu Gdynia numer 7.02