A A A

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 24.03.2020

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 roku zmieniające rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii.

Przeczytaj rozporządzenie

Wprowadzenie stanu epidemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej

Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii.

Przeczytaj rozporządzenie

ZUS - informacje dot. obowiązkowej kwarantanny

Ważne informacje ZUS na temat świadczeń chorobowych dla osób objętych kwarantanną po przekroczeniu granicy.

Zobacz więcej...

Komunikat Komisji Europejskiej w związku z Covid-19

Wytyczne interpretacyjne dotyczące przepisów UE w zakresie praw pasażerów w kontekście rozwoju sytuacji w związku z Covid-19

Przeczytaj komunikat

Informacja ws. zamknięcia biura przepustek przy ul. Solidarności

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Biuro Przepustek Stałych przy Al. Solidarności 1A zostaje tymczasowo zamknięte. Wnioski dotyczące przepustek osobowych, samochodowych i materiałowych uprawniających do wejścia i wjazdu na obszary strzeżone Portu Gdynia, prosimy składać w jednym z funkcjonujących Biur Przepustek Jednorazowych przy ul. Polskiej 1 (budynek Dworca Morskiego) lub ul. Dokerów (rondo ulic Indyjskiej, Rotterdamskiej i Dokerów). Niniejsze zmiany obowiązują do odwołania.

Komunikat ZMPG S.A.

Z dniem 15 marca 2020 r., godz. 0:00, w związku z wprowadzeniem w dniu 13 marca 2020 roku Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia na obszarze RP stanu zagrożenia epidemicznego oraz rozporządzeń MSWiA w sprawie przywrócenia tymczasowo kontroli granicznej osób przekraczających granice państwową stanowiącą granicę wewnętrzną i w sprawie czasowego zawieszenia lub ograniczenia ruchu granicznego na określonych przejściach granicznych, w morskich przejściach granicznych w Gdyni od dnia 15 marca godz.

Zobacz więcej
Tło
Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

ul. Rotterdamska 9, 81-337 Gdynia

Regon: 191920577 NIP: 9581323524 KRS: 0000082699