A A A

Obierz kurs na rozwój zawodowy i pracuj z nami

Port Gdynia to jeden z największych pracodawców na Pomorzu o międzynarodowym profilu działalności. Branża morska jest najdynamiczniej rozwijającym się sektorem gospodarczym, co bezpośrednio wpływa na możliwości podjęcia ciekawej i ambitnej ścieżki rozwoju osobistego i zawodowego. Dla wielu morze to także pasja. Skorzystaj z niesamowitej okazji połączenia przyjemnego z pożytecznym i dołącz do nas!

Dlaczego Port Gdynia?

 • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
 • terminowe wynagrodzenia,
 • perspektywa długotrwałej współpracy,
 • poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa,
 • możliwość rozwoju zawodowego,
 • dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie,
 • pakiet benefitów, w tym m.in. dofinansowanie do wczasów, kolonii, wycieczek, bilety do kina, teatru, na koncert oraz pakiet prywatnej opieki medycznej i wiele innych,

Chcemy Ciebie poznać – opowiedz nam swoją historię

Wyślij nam krótki list motywacyjny, w którym opowiesz o swoich najciekawszych doświadczeniach zawodowych oraz napiszesz dlaczego chcesz pracować w Porcie Gdynia. Każdy człowiek to inna historia oraz doświadczenie, pokaż nam swoją osobowość i zobacz jak pracuje się w branży morskiej.

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?

Etap 1

Aplikacja online

Informacje o wolnych stanowiskach pracy umieszczamy na naszej stronie internetowej www.port.gdynia.pl i na portalu Pracuj.pl

Etap 2

Przegląd dokumentów aplikacyjnych

Oceniamy wszystkie CV kandydatów pod kątem spełnienia wymagań kwalifikacyjnych, posiadanych umiejętności oraz doświadczenia w pracy zawodowej na podobnym stanowisku pracy. Osoby, które w najwyższym stopniu spełniają nasze oczekiwania, zapraszamy na spotkanie w siedzibie firmy.

Etap 3

Spotkanie rekrutacyjne

To dla nas kluczowy etap. W zależności od stanowiska, na które kandydat aplikuje, może się spodziewać mniej lub bardziej rozbudowanego procesu rekrutacji. Na spotkaniu rekrutacyjnym kandydat ma możliwość poznania swojego przyszłego przełożonego.

Etap 4

Informacja zwrotna

Informacja zwrotna to klucz do efektywnej komunikacji w każdym procesie rekrutacji. Kandydat otrzymuje rzetelną informację zwrotną o podjętej decyzji wraz ze wskazaniem następnych kroków.

Etap 5

Zatrudnienie

Pozytywny proces rekrutacyjny kończymy przedstawieniem oferty pracy, złożoną wybranym kandydatom. Po zaakceptowaniu warunków pracy przez obie strony, nowy członek zespołu otrzymuje od nas komplet informacji organizacyjnych.

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH OSÓB BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROCESACH REKRUTACYJNYCH (PRACA, STAŻ, PRAKTYKI)

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. (ZMPG SA)  z siedzibą w Gdynia, ul. Rotterdamska 9, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000082699, posiadająca numer NIP 958-13-23-524.
 2. Z Inspektorem Danych Osobowych możesz skontaktować się pod adresem e-mail: iod@port.gdynia.pl lub korespondencyjnie a adres Administratora.
 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz  na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a. RODO
 4. Pani/Pana dane osobowe będą lub mogą być przekazywane do uprawnionych organów Państwowych.
 5. Podawane dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego lub jeśli zostanie wyrażona zgoda do przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez ZMPG SA.
 6. Posiada Pani/Pan prawo do:
  • żądania od administratora danych dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przenoszenia danych,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
Tło
Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

ul. Rotterdamska 9, 81-337 Gdynia

Regon: 191920577 NIP: 9581323524 KRS: 0000082699