Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozpoczęcie inwestycji nastąpiło we wrześniu 2013 roku.
Oddanie całej inwestycji do użytkowania nastąpi w IV kwartale 2015 r.

 

Realizacja inwestycji
  Opis zadania Termin rozpoczęcia miesiąc/rok Termin zakończenia miesiąc/rok
1. Prace projektowe 2004 03'2013
2. Pozwolenie na budowę 10'2012 01'2013
3. Prace aplikacyjne 02'2013 12'2013
4. Dokumentacja przetargowa 01'2013 05'2013
5. Ogłoszenie przetargu - 05'2013
6. Ocena ofert i zaakceptowanie wyników przetargu 06'2013 08'2013
7. Podpisanie umowy z wykonawcą - 09'2013
8. Budowa 09'2013 06'2015
9 Zakończenie rozliczania projektu - 12'2015
10. Wybór Operatora Terminalu 03'2015 12'2015

Dodatkowe dokumenty
Zgoda  Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku
na odstępstwa od zakazów w stosunku do gatunków dziko występujących zwierząt, roślin i grzybów objętych ochroną w zakresie przesadzenia części egzemplarzy Rokitnika zwyczajnego z terenów przeznaczonych pod realizację inwestycji pt. "Zagospodarowanie rejonu Nb. Bułgarskiego w Porcie Gdynia"  na inne miejsce i zniszczenie jego siedlisk.
Zgoda  Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku
na odstępstwa od zakazów w stosunku do gatunków dziko występujących zwierząt, roślin i grzybów objętych ochroną w zakresie niszczenia osobników Ślimaka winniczka występujących na terenach przeznaczonych pod realizację inwestycji pt. "Zagospodarowanie rejonu Nb. Bułgarskiego w Porcie Gdynia"

"Raport oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia: Zagospodarowanie rejonu Nabrzeża Bułgarskiego w Porcie Gdynia" - Streszczenie

Zgoda Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie
na odstępstwo od zakazu w stosunku do gatunków dziko występujących zwierząt, roślin i grzybów objętych ochroną w zakresie niszczenia siedlisk ptaków i niszczenia osobników orlika pospolitego, pióropusznika strusiego, śniedka baldaszkowatego, rokitnika zwyczajnego, jarzęba szwedzkiego występujących na terenach przeznaczonych pod realizację inwestycji pt. "Zagospodarowanie rejonu Nb. Bułgarskiego w Porcie Gdynia"
Decyzja Prezydenta Miasta Gdyni na wycinkę drzew i krzewów
na terenach przeznaczonych pod realizację inwestycji pt. "Zagospodarowanie rejonu Nb. Bułgarskiego w Porcie Gdynia".
Zawiadomienieo wszczęciu postępowania przez RDOŚ w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia "Zagospodarowanie rejonu Nb. Bułgarskiego w Porcie Gdynia"
ObwieszczenieRDOŚ w Gdańsku Podania do publicznej wiadomości informacji w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia "Zagospodarowanie rejonu Nb. Bułgarskiego w Porcie Gdynia"
Decyzja Prezydenta Miasta Gdynia na wycinkę drzew i krzewów w pasie drogowym
Informacja środowiskowa dot. rejonu Nabrzeża Bułgarskiego
Aktualna mapa inwestycji
Obwieszczenie RDOS
Sprawozdanie z oceny udatności przesadzenia Rokitnika zwyczajnego 2011 (Hippophae rhamnoides) z terenów przeznaczonych pod realizację inwestycji 
Sprawozdanie z oceny udatności przesadzenia Rokitnika zwyczajnego 2012
(Hippophae rhamnoides) z terenów przeznaczonych pod realizację inwestycji 
Sprawozdanie z oceny udatności przesadzenia Rokitnika zwyczajnego 2013
(Hippophae rhamnoides) z terenów przeznaczonych pod realizację inwestycji
Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach
Zgoda Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańskuna odstępstwo od zakazu w stosunku do gatunków dziko występujących zwierząt, roślin i grzybów objętych ochroną w zakresie niszczenia, na terenach przeznaczonych pod realizację inwestycji pt. "Zagospodarowanie rejonu Nb. Bułgarskiego w Porcie Gdynia" siedlisk i zebrania młodych osobników Rokitnika zwyczajnego celem przeniesienia na inne stanowisko
Zgoda Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańskuna odstępstwo od zakazu w stosunku do gatunków dziko występujących zwierząt, roślin i grzybów objętych ochroną w zakresie niszczenia siedlisk i osobników turówki Leśnej Hierochioe austrlis na terenach przeznaczonych pod realizację inwestycji pt. "Zagospodarowanie rejonu Nb. Bułgarskiego w Porcie Gdynia"
Zgoda regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku na odstępstwo od zakazu w stosunku do gatunków dziko występujących zwierząt, roślin i grzybów objętych ochroną w zakresie niszczenia siedlisk orlika pospolitego, pióropusznika strusiego, śniedka baldaszkowatego, rokitnika zwyczajnego, jarzęba szwedzkiego występujących na terenach przeznaczonych pod realizację inwestycji pt. "Zagospodarowanie rejonu Nb. Bułgarskiego w Porcie Gdynia"
Pozwolenie na budowę
Ocena stanu środowiska gruntowego
Ocena stanu środowiska gruntowego - zalaczniki
Ocena stanu środowiska gruntowego z dn. 24.08.2015r.
Zał. nr 3 Mapa lokalizacji poboru próbek 


Dodatkowe informacje:

Nabrzeże Bułgarskie

Konsultacje społeczne

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opracowano:

Dział Zarządzania Projektami Unijnymi

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A