A A A
Data publikacji 27.06.2023

W minioną sobotę 24 czerwca,  na obiekcie sportowym TKKF „Checz”, odbył się  I Turniej Piłki Nożnej 6-osobowej o Puchar Prezesa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

 

Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn, reprezentujących trzy polskie porty.
Bulk Cargo Port Szczecin to przedstawiciel Portu w Szczecinie i Świnoujściu. Port Gdańsk wystawił drużynę pod nazwą Młode Wilki Part Gdańsk. Pozostałe drużyny, czyli OT Port Gdynia, BCT Gdynia, HES  Gdynia TEAM, Szybcy i Mondrzy (Mondry Sp. z o.o.) oraz Czerwone Diabły (pracownicy służb Ochrony Portu Gdynia) i Wild Port (pracownicy biurowi ZMPG S.A.), reprezentowały Port Gdynia.

 

Uczestnicy zostali podzieleni na 2 grupy, a do dalszych rozgrywek awansowały po 2 drużyny, które zajęły najwyższe miejsca.
Ostatecznie w finale OT Port Gdynia pokonał BCT Gdynia, a w meczu o 3. miejsce Młode Wilki Port Gdańsk okazały się lepsze od Czerwonych Diabłów (ZMPG S.A.).

Ceremonię rozdania nagród uświetnił swoją obecnością fundator, czyli Prezes ZMPG S.A. Pan Jacek Sadaj, który wręczył puchary wszystkim drużynom uczestniczącym w zawodach.

 

W czasie turnieju zawodnicy mogli liczyć na doping przybyłych rodzin i kibiców.
Dla najmłodszych przygotowano strefę młodego kibica – gdzie  m.in. znajdowała się dmuchana zjeżdżalnia oraz bramka celnościowa.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w rozgrywkach, pełne poświęcenia reprezentowanie swoich spółek dla których niestraszny był upał i palące słońce.
Liczymy na to, że w kolejnych latach będziemy  kontynuować rozgrywki piłkarskie drużyn portowych.

 

 

Tło
Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

ul. Rotterdamska 9, 81-337 Gdynia

Regon: 191920577 NIP: 9581323524 KRS: 0000082699

Formularz kontaktowy