Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Port ID:12589 UN Locator:PLGDY
Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Wizyty pasażerskich statków w Porcie Gdynia to tradycja i zarazem wielki prestiż dla portu. Z wizyt  „pływających hoteli” wynika olbrzymia korzyść nie tylko dla gdyńskiego portu czy miasta ale również dla całego Pomorza.

Nic więc dziwnego, iż w dniach 6-8 września br. Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. uczestniczył w targach Seatrade Europe 2017 w Hamburgu, które  dotyczyły bezpośrednio turystyki morskiej na statkach wycieczkowych.

W trakcie Seatrade Europe 2017 odbyło się szereg prelekcji, podczas których zaprezentowano najnowsze trendy rynkowe w zakresie rozwoju turystyki morskiej i zielonych technologii oraz wpływu ogólnej sytuacji geopolitycznej na ten rynek. Podczas Seatrade Europe 2017  przedstawiciele Zarządu Morskiego Portu Gdynia  S.A. przeprowadzili szereg biznesowych rozmów z armatorami linii cruisingowych  starając się pozyskać nowych klientów.

 

 
Seatrade Europe 2017 w Hamburgu