Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Port ID:12589 UN Locator:PLGDY
Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Życzenia od przyjaciół i prezentacja konkretnych planów rozwoju to najważniejsze słowa jakie padły podczas poniedziałkowej (16 bm.) gali z okazji 95. lecia Portu Gdynia w gdyńskim Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej.

Port Gdynia, zupełnie jak za czasów swojego twórcy inżyniera Tadeusza Wendy, pracuje obecnie  nad swoim nowym obliczem, inwestując m.in. w utworzenie nowej portowej obrotnicy,  budowę nowego terminalu promowego i planując realizację - w oparciu o inwestora strategicznego- ambitnego planu stworzenia Portu Zewnętrznego.  

- Port Gdynia stoi przed nowymi wyzwaniami i uczynimy wszystko, aby  w najbliższych latach nasze plany stały się rzeczywistością – podkreślił Adam Meller, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. – W ten sposób wzmocnimy swój potencjał i w dalszym ciągu będziemy jednym z najlepszych portów uniwersalnych na Morzu Bałtyckim….

Dodajmy jeszcze, iż podczas uroczystości dokonano poświęcenia nowego sztandaru Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. , a  aktorzy Teatru Muzycznego zaprezentowali specjalnie przygotowany na urodziny gdyńskiego portu program artystyczny.

 Fot. Przemysław Burda (Rzemieślnik Światła)
 Fot. Cezary Spigarski
 
 
 
 alt=  
 
 
 

 

 

/p>