Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Port ID:12589 UN Locator:PLGDY
Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

W sobotę 24 czerwca, w ramach tegorocznych obchodów Dni Morza w Gdyni, namiot promocyjny Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. gościł wielu najmłodszych mieszkańców Gdyni.

Najmłodsi mogli brać udział w różnych konkurencjach sportowych  - aby na końcu zmagań otrzymać dyplom młodego portowca oraz  upominek.  Z kolei wieczorem przedstawiciele ZMPG-a S.A. uczestniczyli w Mszy Świętej w intencji Ludzi Morza, po czym złożyli  kwiaty na Płycie Marynarza  Polskiego. 

 

ZMPG-a S.A.  obecny był również w tegorocznej  edycji wyścigu Cyklo Gdynia – i to nie tylko w roli sponsora. Była to już piąta impreza organizowana pod tą marką. W tym roku po raz pierwszy  w wyścigu CYKLO uczestniczył  zawodnik  PORT GDYNIA SPORT TEAM, reprezentując  godnie  Zarząd Portu w kolarskich zmaganiach. Według oficjalnych wyników Tomasz Wawrzyński uzyskał 151 lokatę spośród ponad czterystu  startujących zawodników - pokonując małą pętlę : 44 km w czasie 1:12:59. Gratulujemy!