Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Port ID:12589 UN Locator:PLGDY
Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. informuje, iż w związku z rozpoczęciem od dnia 18 października 2018r. stosowania  przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych dotyczących komunikacji zamawiającego z wykonawcami, wprowadzonych ustawą z dnia 22 czerwca 2016 r. o zmianie ustawy Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2016 r. poz. 1020), od dnia 18 października 2018r. Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.  będzie komunikował się z Wykonawcami przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w przypadku postępowań o udzielenie zamówienia, w których wartość zamówienia jest równa lub przekracza tzw. progi unijne dla zamówień sektorowych, tj. kwoty dla tych zamówień określone w przepisach wykonawczych wydawanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Conseils running et course à pied pour débutants et amateurs

W związku z powyższym Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. udostępnia dla Państwa nową formę komunikacji, którą sukcesywnie wdraża już od kilku tygodni. Jest nią elektroniczna Platforma Przetargowa Logintrade. Rozwiązanie to jest kierowane do obecnych Wykonawców, jak również firm, które pragną nawiązać z Zarządem Morskiego Portu Gdynia S.A. współpracę w przyszłości. Dzięki elektronicznemu narzędziu otrzymają Państwo możliwość wygodnego i szybkiego odczytywania ogłoszeń, składania ofert, a także wszelkich innych dostępnych działań na Platformie Przetargowej.

Wszystko, co obecnie jest od Państwa wymagane, to bezpłatna rejestracja w bazie Wykonawców. Można to zrobić przy użyciu elektronicznego formularza, który ukaże się Państwu na dedykowanej witrynie internetowej: https://port-gdynia.logintrade.net/rejestracja Operatorem Platformy Przetargowej jest firma Logintrade S.A.

Konsultanci firmy Logintrade S.A. odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Kontakt: nr tel. +48 71 787 35 34; +48 71 787-37-27; +48 71 787 37 57; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.