Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Port ID:12589 UN Locator:PLGDY
Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

24 stycznia 2018 r. w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii odbyło się I Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego, zorganizowane przez PZU Lab oraz Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej pan Marek Gróbarczyk. W konferencji uczestniczyło około 140 osób ze świata biznesu, nauki i administracji, w tym przedstawiciele portów z Gdańska, Szczecina i Gdyni. W czasie konferencji eksperci PZU Lab i PSSE oraz naukowcy z Politechniki Gdańskiej i Akademii Morskiej w Gdyni prezentowali systemy zarządzania ryzykiem w stoczniach, portach i szeroko rozumianej gospodarce morskiej. Szczególną uwagę poświęcono ryzykom informatycznym oraz wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi ograniczających ryzyko, w tym ubezpieczeniom.

Więcej na: http://klastermorski.com.pl/?p=6081