Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Port ID:12589 UN Locator:PLGDY
Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

W pierwszy czwartek grudnia br. w gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się spotkanie zorganizowane w ramach Programu Akceleracyjnego Space3ac Intermodal Transportation.

 

 

 

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. oraz przedstawiciele dwóch firm: Intero i Kell Ideas. Dodajmy, iż przedsiębiorstwo Intero  realizuje dla ZMPG-a S.A. zadanie polegające na opracowaniu automatycznego systemu naliczania i rozliczania tzw. opłaty deszczowej. Natomiast przedsiębiorstwo Kell Ideas Sp. z o.o., zajmie się zaprojektowaniem i wykonaniem systemu identyfikacji skażeń gruntu w rejonach trudno dostępnych. System ten pozwoli na  zbadanie i zidentyfikowanie na terenie Portu Gdynia skażeń gruntu, które nie są możliwe do określenia za pomocą konwencjonalnych środków.

Spotkanie miało na celu przede wszystkim uzgodnienie harmonogramu działań oraz zaprezentowanie przez firmy sposobu realizacji zadań zgłoszonych do programu.