Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A., mając na uwadze bliskie sąsiedztwo centrum Miasta Gdyni i dobro lokalnej społeczności, pragnie na bieżąco przedstawiać Państwu wszystkie analizy, badania i opracowania wykonywane w celu jak najszerszego i możliwie precyzyjnego określenia potencjalnych oddziaływań na środowisko budowy i eksploatacji PORTU ZEWNĘTRZNEGO W PORCIE GDYNIA.

Zapraszamy i zachęcamy Państwa do śledzenia na bieżąco informacji umieszczanych na opracowanej - specjalnie z myślą o mieszkańcach Gdyni - podstronie poświęconej aspektom środowiskowym.

Bezcenne będą dla Nas wszystkie Państwa opinie i uwagi, które zostaną przeanalizowane i przyczynią się do realizacji zrównoważonej i nowoczesnej inwestycji - Portu Zewnętrznego, który być może w przyszłości stanie się rozpoznawalnym symbolem Miasta Gdyni.

Zachęcamy Państwa do zgłaszania zarówno wątpliwości, jak i obaw związanych z realizacją i funkcjonowaniem naszej nowej strategicznej inwestycji, jak również pozytywnych opinii poprzez wysyłanie maili na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zawartość do pobrania dostępna jest w zakładce MEDIA

 

Chcesz zadać pytanie dotyczace inwestycji "Port Zewnętrzny w Porcie Gdynia"?

Serdecznie zapraszamy do wyrażenia opinii o projekcie i zadawania pytań.