A A A

Informacja w sprawie ograniczenia liczby dostawców - odbiór i zagospodarowanie ścieków z promów oraz statków pasażerskich

Informacja o zamiarze ograniczenia liczby dostawców realizujących usługę odbioru i zagospodarowania ścieków z promów i statków pasażerskich

Czytaj więcej

Nowy formularz pokwitowania zdania odpadów

Od 21 stycznia 2021 roku obowiązuje nowy formularz potwierdzający odbiór odpadów ze statków pn. „Pokwitowanie zdania odpadów"

Czytaj więcej

Uchwała w sprawie ograniczenia liczby dostawców usługi portowej

Uchwała Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. w sprawie ograniczenia liczby dostawców usługi portowej w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów stałych (śmieci) i zaolejonych ze statków.

Czytaj więcej

Informacja o zamiarze ograniczenia liczby dostawców usługi portowej

Informacja Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. o zamiarze ograniczenia liczby dostawców usługi portowej polegającej na odbiorze odpadów zaolejonych i śmieci ze statków zawijających do Portu Gdynia.

Czytaj więcej

Portowy plan gospodarowania odpadami oraz pozostałościami ładunkowymi

ZMPG S.A. zgodnie z art. 9 ustęp 2a Ustawy z dnia 12 września 2002 roku o portowych urządzeniach do odbioru odpadów oraz pozostałości ładunkowych ze statków (Dz. U. z 2002 r., Nr 166, poz. 1361 z późniejszymi zmianami) przedkłada do konsultacji z użytkownikami Portu Gdynia „Portowy plan gospodarowania odpadami oraz pozostałościami ładunkowymi ze statków w Porcie Gdynia”.

Czytaj więcej

Postępowanie z ubocznymi produktami pochodzenia zwierzęcego (UPPZ)

Na wniosek Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gdyni, ZMPG S.A. informuje o obowiązujących zasadach w zakresie postępowania z ubocznymi produktami pochodzenia zwierzęcego (UPPZ): - odpadami gastronomicznymi z międzynarodowych środków transportu oraz - produktami pochodzenia zwierzęcego znajdujących się w bagażu podróżnych z krajów trzecich.

Czytaj więcej

Z dniem 01.02.2016 r. nastąpią zmiany w opłatach i limitach odpadów odbieranych ze statków

ZMPG S.A. informuje, że z dniem 1 lutego 2016 zmienią się opłaty i limity odpadów odbieranych ze statków

Czytaj więcej
Tło
Port of Gdynia Authority S.A.

ul. Rotterdamska 9, 81-337 Gdynia

Regon: 191920577 NIP: 9581323524 KRS: 0000082699