Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Port ID:12589 UN Locator:PLGDY
Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Perspektywy gospodarki morskiej w Polsce w świetle najnowszych trendów na rynkach światowych, innowacje w przemyśle stoczniowym oraz kwestie legislacyjne związane z ustawą stoczniową i statusem marynarzy  to tematy przewodnie Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2017, które po raz siedemnasty odbędzie się w piątek ( 13 bm.) w  gdyńskim Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia powstaje w ścisłej współpracy ze środowiskiem morskim i instytucjami akademickimi oraz licznymi partnerami biznesowymi.  Uczestnicy tegorocznego Forum będą uczestniczyć w czterech panelach: „Przemysły Morskie”, „Porty Morskie” i „Logistyka Morska” oraz „Ship Management”.

- Forum Gospodarki Morskiej Gdynia to znakomita okazja do zaprezentowania nowego pomysłu na rozwój Portu Gdynia jaką jest koncepcja budowy Portu Zewnętrznego – mówi Adam Meller, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. -Port Gdynia stoi przed wielką szansą odbudowy znaczenia i stworzenia przewagi nad konkurencją wśród portów Morza Bałtyckiego. Pomysł budowy Portu Zewnętrznego spotkał się z pozytywnym oddźwiękiem  oraz wielkim zainteresowaniem wśród - mam nadzieję - potencjalnych inwestorów.